5 Faktai

5 faktai, kuriuos turite žinoti, jeigu kada nors nuspręstumėte mokytis kalbų ir norėtumėte pasiekti užsibrėžtų rezultatų!

1. Dauguma, taip vadinamų, „kalbos institucijų“ iš tiesų yra gudriai užmaskuotas verslas, kuris jus gali paskatinti prisijungti prie nerezultatyvių individualių arba grupinių kalbos mokymosi kursų. Kol marketingo industrija nepaliauja melavusi, jos toliau didina pelnus, Tačiau mūsų studentai yra mūsų asmeniniai klientai ir mūsų pareiga suteikti jiems sąžiningas, rezultatyvias pamokas ir rūpintis, kad jie gautų visas reikiamas žinias.

2. Savarankiškas mokymasis, internetas arba kompiuterinės programos, kursai komercinėse grupėse ir t.t. yra MAŽIAUSIAI efektyvūs metodai siekiant pažangos mokantis bet kurią kalbą. Mes įrodysime, kad vienas profesionalus individualus kursas, duodanti jums (apimantis) esminius žodyno, gramatikos, tarimo, klausymosi/kalbėjimo pagrindus, jau po kelių mėnesių duoda REALIUS rezultatus. 

3. Nuobodus gramatikos kartojimas ar pratimų atlikimo rutina NĖRA geriausias būdas pažangiai mokytis ir nesuteiks jums įgūdžių su pasitikėjimu išreikšti tai ką norite pasakyti. Turėčiau paminėti, kad mūsų pamokose naudojami unikalūs pratimai duoda ŽYMIAI GERESNIUS RESULTATUS JŪSŲ SUVOKIMUI. 

4. Jums NEREIKĖS vėl ir vėl švaistyti pinigų brangiems „komerciškai pigiems kursams”, žemos kvalifikacijos ir nerezultatyviems instruktoriams, ar kitiems apsimetėliams, prisistatantiems neva esant tikrais (kalbų) mokymo profesionalais. Aš jus išmokysiu, kaip panaudoti jėgą, kurią turi 100% (betarpiškas) kontaktas su kalba, pataisymai ir gilios diskusijos, ir kuri jums padės įgyti reikalingus įgūdžius tam, kad galėtumėte KALBĖTI UŽSIENIO KALBA SU PASITIKĖJIMU. 

5. Prieš pereinant prie 5punkto, jeigu dar NEPRISIJUNGĖTE PRIE MANO KURSŲ , įsitikinkite, kad nepraleidote galimybės pasinaudoti šiuo laišku, tam, kad galėtumėte suprasti daugybę patarimų apie TIKRĄ (kalbų) mokymąsi.

Čia yra TIKRA teisybė apie TEISINGĄ MOKYMĄSI, SIEKIANT TEISINGŲ REZULTATŲ. Su pagarba, mokytojas Dan.