Atsiliepimai

 • Nesitikėtkite stebuklo – turėsite daug dirbti. Mokytojas Dan labai įkyrus ir jus spaus. Tačiau metodiškai ir tiksliai, atsižvelgdamas į asmeniškai jūsų anglų kalbos lygį bei specifinius jūsų trūkumus.

  Audrius, banko darbuotojas.

 • Nesitikėjau, kad individualios anglų kalbos pamokos gali būti tokios efektyvios. Jau po kelių mėnesių pajutau puikų rezultatą, kuris, beje, vis gerėja. Džiaugiuosi atradusi mokytojo Dan pamokas! 

  Toma, bakalaurė, darbuotoja.

 • Mokiausi anglų kalbą mokykloje ir papildomai grupėse, tačiau tai nedavė gerų rezultatų. Pradėjau mokytis kalba individualiai su mokytojų Dan ir per trumpą laiką pasiekiau labai gerų rezultatų. Aš rekomenduoju jums nešvaistyti laiko ir energijos, bet pasirinkti sėkmingus individualius kursus.

  Renata, baigiau univeritetą, dirbu orouoste..

 • Savo apsisprendimą tobulinti anglų kalbos žinias pas anglakalbį dėstytoją laikau vienu teisingiausių sprendimu. Puikus mokytojas, sugebantis puikiai perteikti savo anglų kalbos žinias, sudominti pamokų metu bei įkvepiantis siekti tobulybės anglų kalboje.
  Patarčiau ir Jums išmokti anglų kalbos pas kompetetingą, draugišką bei įdomią asmenybę. 

  Ramunė ( teisės magistrė )

 • Pasiruoškite kitokiam anglų kalbos mokymuisi. Tai invidualios pamokos pagal mano poreikius ir mokytojo patirtis. Greitas rezultatas, nes jau po 3 mėn. pradėjau išgirsti žodžius, suprasti teksto esmę. Anglų kalbos kursus pas mokytoją Dan galima apibūdinti taip: intensyvus mokymąsis ir kalbą įvaldysite. Stebuklų nebūna, tačiau gautos anglų kalbos žinios, ypatingai gramatika, suteikia pasitikėjimo. Telieka taikyti ir tobulinti. 

  Aida, vadybininkė.

 • Man patinka prancūzų kalba. Aš mokiausi šiek tiek mokykloje, taip pat bandžiau grupių kursus, bet negalėjau gerai kalbėti, ištarti teisingai ir išreikšti save. Su mokytojo Dan pagalba dirbdami kartu, daug skaitymo, tarimo ir daug struktūros padėjo man. Aš taip pat palaipsniui gavau pasitikėjimą pasakyti ką noriu su daug klausymo ir kalbėjimo praktikos .. tai tikrai šaunūs ir duodantys gerų rezultatų individualus kursai .. 

  Rasa, studentė.

 • Aš lankau šiuos anglų kalbos kursus, nes:
  a) anglų kalba geriau įsisavinama dėstoma angliškai, o ne lietuviškai.
  b) šiuo atveju kalbą mokaisi ne iš vadovėlio, bet iš specialisto. 

  Valdemaras, verslininkas.

 • Mano sūnus lanko anglų kalbos pamokas ilgiau nei metus. Ypatingai patobulėjo jo tarimas, pataiso ir mano klaidas. Bendravimas su tik anglų kalba kalbančiu mokytoju nebuvo kliūtis mokymuisi. Manau, tai teigiama šeimos investicija į sūnaus ateitį. 

  Matas, 5 klasės moksleivis